PSYCHOLOG 2D

Witajcie kochani. Dziś przesyłam Wam ostatnią lekcję w tym roku szkolnym. Dotyczy ona bezpieczeństwa w wakacje.

BEZPIECZNE WAKACJE

Mam nadzieję, że we wrześniu  spotkamy się w szkole. Życzę Wam cudownych wakacji, pełnych słońca i uśmiechu. Pozdrawiam.

Pani Psycholog – Marta Szymańska

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Pewnie w waszych głowach już tylko odbiór świadectwa, słońce, woda, las, góry i morze. Koniec nauki, teraz tylko radosna i niczym nieprzerwana zabawa. W ramach przygotowań do wakacji zapraszam Was do wykonania moich zadań. 

ZADANIA

Pozdrawiam. Pani Psycholog – Marta Szymańska

Dzień dobry. 

Dziś przesyłam plansze, które pomogą Wam korzystać ze sposobów na panowanie nad nieprzyjemnymi emocjami, głównie nad złością. Jeśli macie możliwość wydrukujcie je i powieście gdzieś w widocznym miejscu lub w waszym kąciku wyciszenia. Jeśli nie macie możliwości wydrukowania poproście rodziców o zapisanie tekstu i wykonajcie rysunki.

POBIERZ -Potrafię się uspokoić i wyciszyć.

Korzystajcie ze sposobów na wyciszenie, abyście pozostali spokojni:)

26 maja

Dzień dobry. Te tydzień przeznaczamy na działania dla naszych mam, ponieważ 26 maja obchodzimy Dzień Matki. Na początek uściskaj mocno swoją mamusię. W załączniku zadania dla ciebie.Czekam na zdjęcia na psycholog@sps19.kalisz.pl
Marta Szymańska

ZAŁĄCZNIK

22 maja

Zapraszam do wykonania zdania od Zippiego. 

Wierzę, że dobrze sobie z nim poradzicie. Zrobione zadanie poproszę wysłać na mój adres email pscyholog@sps19.kalisz.pl lub na priv na Messenger.

Pozdrawiam. Pani Psycholog Marta Szymańska

14.05. Dzień dobry. 

Dziś kolejne zadanie od Zippiego. Spróbujcie poszukać dobrego rozwiązania do sytuacji. Wszystko na karcie pracy. Rozwiązania zapiszcie lub narysujcie i prześlijcie na mój adres mailowy psycholog@sps19.kalisz.pl lub poprzez Messenger.

Serdecznie pozdrawiam. Pani Psycholog.

8 maja

Zapraszam Was dziś do spotkania z naszym przyjacielem Zippim. Zippy tęskni już bardzo za Wami. Poproście rodziców o zapoznanie się z ćwiczeniami. Zapraszam również do zabawy, oto gra dla Was dotycząca emocji:https://wordwall.net/play/1619/927/550
oraz Karta pracy:

30 kwietnia Dzień dobry.

Dzień dobry.

Zapraszam dziś do wysłuchania kolejnej piosenki dotyczącej emocji.

Słuchając piosenki wykonajcie rysunek, a na nim to, co kojarzy Wam się z tą piosenką, z jej słowami, emocjami, które w was wywołuje. Na zdjęcia rysunków czekam niecierpliwie. Prześlijcie je na mojego Messengera lub na adres mailowy: psycholog@sps19.kalisz.pl Dodatkowo zagrajcie w grę. Ludzik musi dojść do smutnych minek na planszy. https://wordwall.net/play/1857/130/405

Pozdrawiam. Marta Szymańska – psycholog

16.04 Dzień Dobry.

Zapraszam Was dziś do obejrzenia filmu.Zobaczcie go kilka razy, a potem wypełnijcie kartę pracy.

FILM

KARTA PRACY

Kartę możecie przysłać z pomocą rodziców Messengerem lub na mój adres mailowy:psycholog@sps19.kalisz.pl

Pozdrawiam.
Marta Szymańska

06.04. Dzień dobry. Przesyłam wam dziś grę do wydrukowania.Pograjcie z bliskimi w domu. 

GRA DO POBRANIA

Zróbcie zdjęcia i wyślijcie je na mój adres email:psycholog@sps19.kalisz.pl

Pozdrawiam.Marta Szymańska